دسته بندی :

آخرین مطالب سایت

اینستاگرام ما

ما را فالو کنید

درباره ما

گروه حقوقی

درباره ما

گروه وکلای حقوقی أوان متشکل از تعدادی وکلای با تجربه و کارشناسان ارشد حقوق خصوصی، امور بین المللی، حقوق تجارت و فقه و مبانی حقوق اسلامی فعالیت خود را از سال ۱۳۸۵ و با ریاست وکیل دادگستری آقای سید حسن ذوقی شروع نمود.
گروه وکلای حقوقی ٱوان منحصرا در دعاوی، منازعات و مناقشات حقوقی و چالشهای پیش روی تجار و صاحبان کسب و کارها در داخل و خارج از کشور ارائه خدمات می نماید.
داوری، میانجیگری، تهیه و تنظیم قراردادهای تخصصی و اعزام وکیل بخشی از خدمات متمایز این گروه حقوقی نسبت به دیگر همکاران وکیل می باشد.
ایجاد و راه اندازی دپارتمان حقوقی، تحت نظارت فنی این گروه در کارخانجات، شرکت ها همچنین وصول مطالبات آنها مزیت دیگر این تیم تخصصی می باشد.

بدیهی است، وکالت محدود به منطقه جغرافیایی خاصی نمی گردد و وکیل به تجویز قانون می تواند در هر کجای این مرز و بوم اعلام وکالت نماید.

وکالت از حیث اختیارات نیز سقف و اندازه ای محدود کننده ندارد. پس هر وکیلی می تواند در هر پرونده ای به انتخاب خود وکالت نماید؛ مگر وکلای پایه دو. البته وکلای پایه دو نیز به اتفاق وکیل پایه یک می توانند در پرونده های دارای محدودیت نیز ورود نمایند.
اما آنچه از اهمیت برخوردار است تخصص و تجربه کاری وکیل می باشد. مسلما اگر وکیل تسلط و تجربه کافی نسبت به موضوعی حقوقی نداشته باشد حتی اگر متعهد و مسئولیت پذیر هم باشد نمی تواند برای پرونده شما سرانجام خوبی به ارمغان آورد.
فراموش نکنیم که دانش حقوق به ما امکان و جسارت مطالبه حق می دهد. از اینرو، بهتر است از خدمات این گروه در شبکه های اجتماعی و کانال تلگرام حقوقی با عضویت استفاده نماییم.
در پایان، در هر صورت اعم از اینکه پرونده ای برای مشاوره یا وکالت داشته باشید یا فعلا برای شما پیش نیامده باشد، ما را دنبال نمایید.